Dardan Molliqaj

Dardan Molliqaj

 • PartiaPartia Socialdemokrate (PSD)
 • Grupi ParlamentarPartia Socialdemokrate (PSD)
 • Legjislaturat pjesëmarrëseVI
 • Komisionet Komisioni për Buxhet dhe Financa
 • Numri total i votave49,026
 • Më së shumti votaPrishtinë (9,958)
Krahaso me deputet tjetër
 • Vendbanimi Deçan
 • Vendi i lindjes Deçan
 • Data e lindjes 25.02.1985
 • Kualifikimi Ekonomi

Pjesëmarrja në seanca plenare

73%

98 nga 134 seanca

Rangimi: i 35-ti

Shfaq detajet

Pjesëmarrja në mbledhjet e Komisioneve Parlamentare

47%

40 nga 85 mbledhje

Rangimi: i 91-ti

Shfaq detajet

Përgjigjet në pyetjet e qytetarëve

0%

0 nga 1 pyetje

Rangimi: i 8-ti

Lojaliteti ndaj grupit parlamentar

89%

17 nga 19 votime

Rangimi: i 24-ti

Pyetjet drejtuar deputetit

 • 06/02/2019 Pyet: Visari Prishtinë Pyetje per dialogun

  Përshëndetje z.Molliqaj, pyetja ime është kjo: A do të izolohej PSD-ja nga Edi Rama dhe politika e tij, nëse akuzat që ky i fundit ka gisht në korrigjimin e kufirit mes Kosovës dhe Serbisë dalin të vërteta? Këtë pyetje po e bëjë pas paraqitjes së juaj të fundit në emisionin Dialog Plus, ku e potencuat absurditetin e Albin Kurtit për favorizimin e Sali Berishës. Faleminderit, me të mira!

 • Të gjitha pyetjet

Pyet Deputetin

Dardan Molliqaj

PSD

Pyetjet të cilat nxisin gjuhë të urrejtjes, nuk janë qartë të formuluara dhe janë jashtë tematikave të Kuvendit, nuk do të publikohen. Pyetjet do të kalojnë përmes filtrimit nga ana e KDI-së para se të ju drejtohen deputetëve. KDI mbanë të drejtën e redaktimit të pyetjeve.

Pyet Deputetin

Votimet e deputetit

Filtro
Data Titulli Vota Lojal/Rebel ndaj grupit parlamentar

Udhëtimet e deputetit

Filtro
  Vendi Arsyeja e vizitës Periudha kohore Buxheti

  Iniciativat Qytetare

   Çështja Data Seancë/Komision Statusi